Захід на тему «Походження зла. Чому воно існує в світі?»

Цими днями вихователі Антоніна Яриніч та Надія Яковлюк провели захід на тему «Походження зла. Чому воно існує в світі?». В обговорені взяли участь студенти та учні, які активно долучилися до онлайн-конференції.

Зло включає негативні стани людини, а також сили, які викликають ці стани. Путінська війна проти сусідньої країни змушує переглянути поняття зла у світі та як слід на нього реагувати людині. Росіяни побудували оруеллівський світ, в якому лозунги «Війна – це мир» і «Свобода – це рабство» є частиною їх повсякденного життя. Вони радіють, що перетворили українські міста в руїни, вбили десятки тисяч мирних людей, сотні дітей… Вихователі коледжу акцентували увагу, що ніколи не можна видавати добро за зло, а зло за добро. Ніколи не можна йти на компроміс зі злом. А байдужість до необхідності відрізняти добро від зла вбиває.  

Також у ході бесіди обговорювалося, що насправді ми і московити впродовж всієї історії були різними за ментальністю та цінностями, а для росіян усе, що ми цінуємо, завжди було чужим. І рухало останніми в їхніх діях лише бажання експансії, поневолення, мародерства. Ще з часів, коли орди Боголюбського у ХІІ столітті знищували Київ, грабували його храми, вбивали жителів. І це саме зло сьогодні бачимо в нашій Батьківщині.  «Зло, озброєне ракетами й артилерією, треба зупинити негайно!» – такими словами звертається до всього світу Президент України.