Cвято для ветеранів педагогічної освіти

Нам усім: і дорослим, і молоді , і дітям – потрібна віра в добро. А прикладом безкорисливості, людяності і надзвичайної  щедрості та доброти  для нас є постать Святого Миколая.

З нагоди Дня Святого Миколая дирекція Волинського коледжу НУХТ організувала свято для ветеранів педагогічної освіти, які працювали у коледжі впродовж багатьох років, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Гостей радо вітали викладачі і студенти коледжу. Приємною несподіванкою для гостей була святкова програма до Дня святого Миколая, підготовлена студентами коледжу. Привітати гостей прийшли казкові сценічні герої: Святий Миколай, ангел, зима , чорти, зайчик, котик і дівчина Оксана.

Студенти відділення «Харчових технологій» пригощали гостей смачними стравами, а також власноруч виготовили для гостей подарунки – пряники у вигляді новорічної ялинки.

Гарний настрій і позитивні емоції переповнювали серця присутніх на святі. Адже вірячи в дива, роблячи добрі справи, ми самі стаємо добрішими, милосерднішими та уважнішими до тих людей , які знаходяться поруч.