Євроклубівці коледжу відзначили День усіх закоханих

15 лютого євроклубівці Волинського коледжу провели святкове засідання на тему «Святкування Дня закоханих у різних країнах Європи», приурочене Дню святого Валентина. Учасники заходу розповіли про історію виникнення цього свята та представили свої презентації на тему святкування Дня Валентина не тільки в європейських країнах, таких як  Англія, Німеччина, Франція, Італія, Голландія, Фінляндія та Польща, але й підшукали цікаву інформацію про проведення цього свята у Кореї, Канаді, Японії та Саудівській Аравії.

Свято всіх закоханих уже давно відзначають у багатьох країнах світу, і в кожній з них є свої традиції і обряди. Але одна спільна риса збереглася скрізь – в цей день вважається популярним вінчатися, робити пропозиції і влаштовувати весілля.

Студенти ґрунтовно підготувалися до заходу, підготувавши інтерактивні презентації. Євроклубівці чимало розповіли цікавого і оригінального. Так, наприклад, у Данії люди посилають один одному засушені білі квіти і «валентинки» без підпису. А поляки цього дня відвідують Познань. Там, за повір’ям, лежать мощі святого Валентина, а над головним престолом висить його чудодійна ікона. Поляки вірять, що проща до неї допомагає в сердечних справах. У Голландії саме 14 лютого не вважається непристойним, якщо жінка сама підійде до чоловіка і ввічливо попросить його одружитися на ній. Якщо цей жест не буде оцінений, чоловік може нарікати на себе: він повинен подарувати дамі сукню. Найбільше пощастило француженкам. Саме у Франції в День закоханих прийнято дарувати коштовні прикраси, і не тільки своїм другим половинкам, а всім близьким людям у своєму житті – бабусям, мамам, сестрам, родичам і друзям.

Підбиваючи підсумки засідання, керівник євроклубу Оксана Харковська звернулася до молоді такими прекрасними словами: «І не важливо, до кого звернені почуття – до своїх коханих, родичів, дітей, хворих, покинутих – любов буває різна. Але вона завжди прекрасна і завжди – свято!  І нехай це свято буде з вами не тільки 14 лютого, але і кожен день в житті!».