Випускний

Випускний – це важлива подія, яка залишає яскраві спогади на все життя і символізує завершення одного важливого етапу та початок нового. 27 червня 2024 року у Відокремленому структурному підрозділі «Волинський фаховий коледж НУХТ» відбулося урочисте дійство з нагоди вручення дипломів. Від сьогодні харчова, економічна, ІТ-галузь поповнилися 373 професійними, молодими, креативними фахівцями.

На захід випускники заходили під рушниками, які тримали їхні мами. Це стало символічним благословенням та побажанням успіху на їх новому життєвому шляху, нагадуванням про наші корені, культурну спадщину, про зв’язок з рідною землею, про наших предків та духовну єдність. Адже сьогодні, як ніколи, ми повинні берегти традиції українського народу, передавати їх майбутнім поколінням, щоб не втратити нашу ідентичність.

Урочиста частина розпочалася з виконання Державного Гімну України, хвилиною мовчання за загиблими на війні, та покладанням квітів до Дошок пам’яті наших випускників, які віддали своє життя за Україну, за кожного із нас.

З нагоди закінчення коледжу та одержання довгоочікуваних дипломів привітав випускників директор коледжу, Заслужений працівник освіти України, Ігор КОРЧУК. Він побажав молоді широкої та світлої дороги у житті, наполегливості в досягненні наміченої мети та ніколи не забувати своїх наставників, їхньої життєвої науки та мудрості.

До молодих людей звернулася мама випускниці групи М-31, Майданець Вероніки. Вона побажала їм впевненості в собі, сили духу та невичерпного оптимізму. Наголосила на тому, що потрібно ставити перед собою цілі та досягати їх, а також залишатися вірними своїм принципам і цінностям, не боятися труднощів і завжди пам’ятати, що кожен новий день приносить нові можливості.

Випускники дякували педагогічним працівникам за підтримку та знання, які вони отримали протягом років навчання, а викладачі наголосили  на тому, що двері коледжу завжди відкриті для них. Завершенням свята стала дружня фотосесія та неформальне спілкування присутніх.

Дорогі випускники, віримо, що дипломи стануть надійним стартом для успішної вашої кар’єри, а усі мрії здійсняться під мирним небом України.