Викладачі коледжу співпрацюють з методистами мовних центрів

Лише продовжуючи власне самовдосконалення та навчаючись, викладач може проводити заняття і ділитись отриманими знаннями на належному рівні.

Саме тому для викладачів іноземної мови циклової методичної комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки був організований методичний семінар «Who’s in charge? Інструктор чи фасілітатор: як змінюється роль вчителя на сучасному етапі навчання іноземної мови» за сприяння видавництва Pearson, компанії, що допомагає і навчає викладачів англійської новітнім методикам та технологіям викладання.

Методист компанії Олена Лучак ознайомила викладачів коледжу з можливістю працювати не лише з друкованими виданнями, а й з мультимедійними програмами, он-лайн компонентами та програмами для інтерактивної дошки. Голова ЦМК Вікторія Кавара зазначила, що такі методи роботи не лише допомагають покращити ефективність викладання, але і мотивують студентів підвищувати свій рівень володіння мовою.

Викладачі іноземних мов Оксана Романова, Оксана Харковська, Оксана Кисіль та Вікторія Кавара обговорили шляхи урізноманітнення процесу підготовки та написання письмових робіт, принципи диференціації на занятті з англійської мови, прийоми ефективної адаптації навчальних ресурсів до груп із різним рівнем комунікативної компетенції.

Сподіваємось, що така співпраця між викладачами коледжу і методистами мовних центрів стане постійною.