Вітаємо призера та учасників ХІІ Міжнародної студентської наукової конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки»

,

Студети ІІ курсу відділення «Економіки та підприємництва»  Тетяна Пилипчук, Аліна Рудчик, Катерина Дорощук та Денис Щур  за керівництвом викладачів фахових дисциплін  к.е.н. Нелі Володимирівни Кінах та Оксани Леонідівни Білоконь гідно представили Волинський коледж НУХТ у ХІІ Міжнародній студентській науковій конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки».  

Загалом у конференції взяли участь 167 учасників із 23 освітніх закладів.

Цього року у рамках Міжнародної конференції працювало вісім  наукових секцій. Тематика виступив різноманітна, зокрема, економічна сфера, правові знання, менеджмент і маркетинг, бухгалтерський облік, актуальні питання євроінтеграції та суспільства.

Студент групи 40, спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Денис Щур (наук. керівник О.Л. Білоконь) завоював ІІІ призове місце у секції «Управління та адміністрування», презентувавши результати наукового дослідження «Електронна комерція в Україні – правовий аспект».