Вітаємо і пишаємося!

Щорічно в першу неділю жовтня освітяни відзначають своє професійне свято. Учитель – не просто професія, це покликання душі, спосіб життя. Адже педагог працює не тільки для себе і своєї сім’ї, а й задля майбутнього нашої країни.

У п’ятницю, напередодні професійного свята, зазвичай в освітніх закладах піднесена атмосфера, яка проникнута щирими вітаннями та побажаннями. Під пильним наглядом педагогів заняття в цей день проводять старшокурсники. Студентське самоуправління в День працівників освіти не лише робить це свято цікавим для студентів, учнів та дає їм змогу професійно випробувати себе в іпостасі педагога, але й дозволяє викладачеві прожити цей день незвично, не як викладач, а як асистент.

Зі словами вітань до колективу коледжу звернувся директор Ігор Корчук, який висловив педагогам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання виховувати свободолюбиву людину, людину, яка буде жити в гармонії з собою та зовнішнім світом.

Приємною подією цього дня стало вручення кращим педагогічним працівникам нагород різних рівнів. А нагород цього року в нашому коледжі є чимало і неабияких.

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України» викладачці історії Ніні Патрай.

За вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді нагороджена Почесною грамотою Волинської обласної ради викладачка історії Наталія Сірук.

За високий професіоналізм сумлінне виконання службових обов’язків нагороджено Грамотою управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації: викладачку української мови та літератури Людмилу Бурило, майстра виробничого навчання Марію Деменік, майстра виробничого навчання Валентину Домбровську, викладачку фізики Наталію Загоровську, викладачку української мови та літератури Наталію Кузик, викладачку фахових дисциплін Ларису Ляшко, викладачку біології Катерину Пальоху, методиста Ніну Ребрину, завідувачку відділення харчових технологій Оксану Цісар, викладачку української мови та літератури Катерину Чуй.

За вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки України нагороджено Грамотою Департаменту освіти Луцької міської ради: викладачку Тетяну Іщик, майстра виробничого навчання Нелю Кондратюк, викладачку Олену Конох, майстра виробничого навчання Яну Козакову, викладачку Олену Лещук, лаборанта Наталію Марчук, викладачку Аліну Мисковець, лаборанта Софію Нагурну, викладачку Тетяну Пугач, викладача Олександра Юхту.

Вітаємо всіх освітян нашого коледжу, адже саме ви творите націю переможців! Добра вам та мирного неба!