Відділення туризму та готельно-ресторанної справи зустрічає студентів-першокурсників

Сьогодні у великій родині структурного підрозділу «Волинський фаховий коледж НУХТ» привітали першокурсників з початком навчального року, який є новим етапом їхнього життя. У внутрішньому дворику нашого закладу відбулася гостинна зустріч-знайомство здобувачів освіти та їхніх батьків з адміністрацією, викладачами коледжу в дружній і невимушеній атмосфері.

Першокурсники відділення туризму й готельно-ресторанної справи вперше відвідали навчальні аудиторії. Під час екскурсії нашим закладом, який є частиною історико-культурного центру міста Луцьк, студенти ознайомилися з історією коледжу. Відбулося знайомство з класними керівниками, які провели перший урок «Ми українці: честь і слава незламним!», присвячений незламності українського народу, захисникам, які героїчно боронять нашу державу.

У непростий і непередбачуваний для нашої країни рік ми разом, єдиною родиною будемо долати всі труднощі, забезпечувати патріотичне виховання молоді, високий рівень їхнього навчання й професійної інтеграції та самореалізації в нашому суспільстві, крок за кроком будемо рухатися до перемоги з вірою в Україну.