Валентинки власноруч

14 лютого у світі відзначають День закоханих. І хоч для українців це свято нове, втім вже багатьом полюбилося. День святого Валентина – це ще один привід обмінятися подарунками, квітами, поцілунками, «валентинками». І попри те, що в кожній країні святкують його по-різному, всіх об’єднує дещо спільне – це нагода вкотре сказати один одному про почуття. З давніх-давен в цей день прийнято дарувати своїм коханим та друзям  листівки-валентинки з поздоровленнями. Валентинки власноруч – це найкращий спосіб привітати найкоханіших людей з Днем святого Валентина! Адже в хенд-мейд виріб ти вкладаєш не тільки час, а й свої найпозитивніші емоції.  Тому євроклубівці нашого навчального закладу охоче прийняли цю ідею  та проявили всю свою фантазію та вміння. Як результат всі були задоволені своїми роботами.  Крім того  студенти підготували  цікаві розповіді про  традиції святкування в різних країнах світу. Кожен  отримав  багато позитивного настрою.

Як зазначила керівник Євроклубу Оксана Харковська: “Любов — це незвичайне почуття, завдяки якому, кожна людина відчуває себе по-справжньому щасливою і комусь потрібною.

Тому частіше говоріть своїм коханим та рідним теплі й ніжні слова,  про свої почуття до них, проявляйте увагу і турботу , адже всім відомо, що три невеликих слова «я тебе кохаю чи люблю» — здатні зробити щасливою кожну людину”.