В гуртожитку ВоК НУХТ відбулась виховна година на тему «Цінність сім’ї»

4 грудня в гуртожиток ВоК НУХТ вкотре завітала громадська організація, студентська спілка «Пілігрим». Разом з вихователями та завідувачем гуртожитком, учасники спілки провели виховну годину на тему «Цінність сім’ї». Метою даного заходу було збереження та розвиток морально-духовних цінностей, виховання поваги та любові до батьків, турботи про них та шанобливе ставлення до їхніх порад та настанов. Дана виховна година спонукала до прагнення приносити щастя в батьківський дім, бути гідними дітьми своєї родини, жити так, щоб батьки пишались такими нащадками.

В ході заходу студенти дуже гарно співали пісні на тематику шани до батька і неньки. Цікаві сценки у їх виконанні викликали шквал емоційних та душевних обговорень серед глядачів. Сучасні та цікаві для молоді відеоролики теж не залишили нікого байдужим.

Оскільки багато мешканців гуртожитку зараз живуть далеко від своїх родин, не можливо було не помітити того, як вони скучили за своїми батьками. А в декого навіть з’явились сльози на очах.

Дана тематика і далі буде розвиватись і враховуватись в подальшому плануванні виховної роботи в гуртожитку. Адже щаслива сім’я, що збудована на шанобливих, міцних відносинах та любові – є надійним фундаментом для успішного життя молодої особистості і її власно-створеної сім’ї.