Успіхи у Всеукраїнській олімпіаді з програмування

2020 був успішним для команд Волинського фахового коледжу НУХТ, що брали участь у Всеукраїнській олімпіаді з програмування (All-Ukrainian Collegiate Programming Contest). Дві команди коледжу зайняли 1-2 місця серед команд вищих навчальних закладів Волинської області:

  • команда cVoCNUFT_OneZero у складі: Мельник Сергій (гр. ІПЗ-41), Мартинюк Ілля (гр. ІПЗ 41), Стрілець Юрій (гр. ІПЗ-41), посіла 11 місце в Західному регіоні пропустивши вперед лише команди Ужгородського та Львівського Національного університетів.

Отже абсолютна першість серед коледжів Західного регіону!

Але COVID вніс свої корективи. У зв’язку з оголошеним Міністерством освіти і науки України вето на проведення під його егідою національних студентських олімпіад в період карантину, Всеукраїнська відбіркова олімпіада студентської першості світу з програмування AUCPC-2020 та півфінал першості світу по південно-східній Європі SEERC-2020 не можуть відбутися у сезоні 2020/2021 н.р. в статусі Всеукраїнської студентської олімпіади. Оскільки відміна відбіркових змагань ІСРС означала б відсутність можливості участі українських команд у півфіналах та фіналі студентської першості світу ІСРС в сезоні 2020/2021 н.р., оргкомітетом AUCPC було прийняте рішення щодо проведення відбіркової олімпіади AUCPC-2020 та півфіналу SEERC-2020.

За проміжними результатами першого етапу з урахуванням квот регіонів та університетів команда cVoCNUFT_OneZero запрошена у Вищу лігу і продовжить змагання у статусі 1/4 фіналу командної студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС (для проведення першого відбіркового етапу в Південно-Євразійському суперрегіоні ІСРС)

Друга команда (cVoCNUFT_4сclover у складі: Коренчук Максим, Завалей Ілля, Самохвалов Назар третій курс КІ увійшла в другу лігу – претендують на участь  ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування.