Урочистості з нагоди 8 Березня

Ось і настала весна – пора сонця, радості, квітів й надії. У дні весняного пробудження й оновлення вшановують Жінку. Її оспівують у музиці, поезії, живописі… Так було, є, так буде вічно. Бо вічна краса жіночої душі, вічна доброта її серця.

4 березня педагогічний та студентський колектив Волинського коледжу НУХТ привітав жінок з Міжнародним жіночим днем.

Найпершим чарівних жінок привітав директор коледжу Ігор Корчук: «Мудрість, талановитість, постійне прагнення до самовдосконалення, невтомність, активна життєва позиція, що водночас поєднується з жіночністю та красою, – саме таким сьогодні є жіноцтво нашого коледжу. У цей весняний святковий день щиросердно бажаю вам, дорогі жінки, завжди залишатися чарівними, люблячими і коханими. Хай вас не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!».

Упродовж всієї концертної програми також лунали вітання від чоловіків-колег, які зичили нев’янучої молодості й багато весен, кохання і гармонії, висловлювали слова вдячності і поваги за терпіння, мудрість і добро. До створення концерту долучилися і студенти коледжу. Створивши неповторну атмосферу свята жінок, весни та краси, вони в черговий раз здивували викладачів своїми талантами, за що і були винагороджені щедрими оплесками.