Українська армія – захисник свого народу

У рамках Дня захисника України учні 10 і 12 груп «Кравець. Вишивальник» разом із класним керівником Галиною Деркач побували на виставці «Українська армія – захисник свого народу» (з історії військових формацій УНР, ОУН – УПА і Збройних Сил України в АТО). Виставка створена на основі матеріалів з фондів Волинського краєзнавчого музею.
На виставці простежено нелегку, але звитяжну боротьбу впродовж останнього сторіччя українських військових за незалежність України та відстоювання її територіальної цілісності. Подана на виставці і символіка Української повстанської армії, починаючи від Українських січових стрільців. Військові прапори Української Держави гетьманату Павла Скоропадського та УНР, бойовий автентичний прапор УПА 1942 року, прапори України і Волинської області, які побували в АТО.
Крізь призму фотографій, документів, воєнних карт простежується історичний вклад Волині у розвиток Української армії. «Метою таких виставок є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, – резюмувала Галина Деркач. – Уроки історії України – це особлива можливість для національно-патріотичного виховання молоді».