Участь викладачів і здобувачів освіти в написанні 23 Всеукраїнського радіодиктанту

Цього року вперше День української мови та писемності відзначаємо по-новому – 27 жовтня, відповідно до переходу на новоюліанський календар та повернення до традицій та витоків нашої історії. В цей день українці в усьому світі долучаються до важливої патріотичної події – написання Всеукраїнського радіодиктанту.

Текст 23-ого за рахунком радіодиктанту написала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. Він має надзвичайно символічну назву – “Дороги України”. Через війну, розпочату агресором на мирній українській землі, дороги стали трагічним символом і водночас символом єднання, очікування, надії на зустріч… Ми всі зараз в дорозі до нашої перемоги, і кожен по-своєму наближає її.

Текст радіодиктанту цьогоріч прочитав актор театру та кіно – Олексій Гнатковський. Час написання диктанту минув надзвичайно швидко та хвилююче, кожен учасник відчув радість і бажання якнайкраще проявити свої знання рідної мови.

Написання Всеукраїнського радіодиктанту – це мов олімпійські ігри з української мови, коли важливі і перемога, і участь, тому що досвід долучення до таких подій та атмосфера завжди виняткові та пам’ятні!