Участь в обласному методичному об’єднанні викладачів інформатики

28 лютого 2024 року відбулось онлайн-засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики закладів фахової передвищої освіти. У ньому взяв участь голова циклової випускової комісії комп’ютерної та програмної інженерії к.т.н. Олександр Ройко. Організатором заходу виступив Володимирський педагогічний коледж.

Впровадження інформаційних технологій в освітній процес є невід’ємною частиною сьогодення. На засіданні були обговорені перспективи та виклики, що постають перед освітянами в процесі цифровізації освіти, розглянуто успішні кейси інтеграції цифрових рішень в освітній процес.

Олександр Ройко виступив з доповіддю на тему “Використання платформи Notion для підготовки та поширення електронних засобів навчання”. У ній він поділився власним досвідом розробки електронних посібників засобами платформи. Приділено увагу інтеграції сторонніх сервісів з Notion, публікації в мережі, та іншим можливостям системи, які відіграють важливу роль для здобувачів освіти та викладачів.

На засіданні було підсумовано, що незважаючи на виклики, цифрова трансформація освіти в Україні є важливим кроком на шляху до модернізації країни та забезпечення її конкурентоспроможності у світі.

Олександр Ройко