Студентка коледжу — учасниця Всеукраїнського форуму студентського самоврядування

Член студради Волинського коледжу НУХТ Світлана Андрійчук (група 55) взяла участь в одинадцятому Всеукраїнському форумі студентського самоврядування у м. Суми. Цікаву і насичену програму для представників студентського самоврядування, які прибули з різних куточків України, організували Міністерство молоді та спорту України та Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА спільно з громадською організацією «Місто розумних», Британською Радою в Україні.

В рамках форуму впродовж чотирьох днів студенти стали учасниками гри «Останній студент», що розроблена висококваліфікованими фахівцями за професійними ігротехніками.

Гра організовувалась на основі навчального закладу, яким керували студенти. Висококваліфіковані фахівці вчили студентів мистецтву управління, давали рекомендації студентам, як підвищити рейтинг закладу, власні можливості.

Студентів вчили працювати в команді, створювати осередки секторів за напрямками роботи, піднімати власну самооцінку. Кожен зі студентів отримав завдання з власною характеристикою і намагався розвинути в собі кмітливість, інтелект, атлетизм, харизму, виконуючи різноманітні завдання . Студенти створювали осередки студентського самоврядування, виходили на мітинги, висували закони, голосували за них.

18 спікерів, серед яких: представники профільних міністерств, Британської Ради, відомі медійники та громадські діячі, автори всеукраїнських ініціатив протягом двох днів розповідали про різноманітні проекти , вчили як досягнути успіху у їх написанні.

Незабутні враження у студентів залишилися від екскурсійної поїздки по. м.Суми.

Форум дав усім учасникам незабутні враження і цінні знання, нові ідеї, які студенти зможуть втілити в життя в своїх закладах освіти.