Участь у Всеукраїнському конкурсі “Година Землі”

Ми навчилися літати в небі, як птахи.
Ми навчилися плавати в океані, як риби.
Тепер залишилося навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, ірландський письменник

22 квітня міжнародна спільнота відзначає Всесвітній День Землі (International Mother Earth Day).  Це свято проводиться з метою об’єднання людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернення уваги до екологічних проблем нашої планети.

Напередодні Дня Землі студенти груп ХТ-21 та ХТ-22 під керівництвом викладача географії Людмили Лотиш взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Година Землі”, який відбувався в онлайн-форматі.

Година Землі – це найбільша світова щорічна ініціатива на підтримку збереження планети та сталого використання її ресурсів. Долучившись до конкурсу, студенти дізнатися більше про екологічні проблеми планети й  шляхи їх розв’язання.

Виконуючи завдання, здобувачі освіти довідалися про цікаві  факти щодо захисту довкілля та поради від екоактивістів. Студенти побачили, наскільки чудовою, проте беззахисною є наша планета.

Учасники конкурсу отримали дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів та іменні сертифікати, викладач – подяку за підготовку студентів.

Дякуємо всім студентам за активну участь. Вітаємо з перемогами,  бажаємо подальших творчих успіхів у конкурсних змаганнях!

Пам’ятаймо про те, що майбутнє нашої планети в наших руках, тож бережімо її!