Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасна наука та освіта Волині»

,

2 листопада 2018 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасна наука та освіта Волині», присвячена 100-річчю Національної академії науки України. Конференція проходила у Володимир-Волинському педагогічному коледжі імені А.Ю.Кримського. Співорганізатором виступила Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.

Участь у конференції взяли десятки науковців з різних куточків України. Своїми роботами долучилися і викладачі Волинського коледжу НУХТ. Безпосередньо на конференції наш заклад представляли кандидат технічних наук, заступник голови регіональної ради молодих вчених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації Ройко Олександр Юрійович та кандидат філологічних наук, асоційований член регіональної ради молодих вчених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації Чуй Катерина Ігорівна.

На заході були представлені роботи вчених, фахівців та студентів у найрізноманітніших сферах науки. Зокрема працювали секції «Філологія та журналістика», «Психологія. Правознавство. Історія», «Мистецтво. Культура. Релігія», «Географія. Біологія», «Технічні та фізико-математичні науки», «Економічні науки», «Теорія та історія педагогіки», «Модернізація змісту освіти». Конференція пройшла в доброзичливій та творчій атмосфері. Цікаві виступи, гострі дискусії продемонстрували значний потенціал розвитку наукової думки Волині.

За активну участь в організації та проведенні конференції Ройко О.Ю. був нагороджений подякою Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, а Чуй К.І. була народжена подякою Володимир-Волинського педагогічного коледжу.