Участь у роботі обласного методичного об’єднання  методистів закладів фахової передвищої освіти Волинської області

26 квітня 2023 року методистки коледжу Ніна Ребрина, Марія Гавриленко взяли участь у роботі онлайн засідання обласного методичного об’єднання методистів закладів фахової передвищої освіти Волинської області.

З вітальним словом та презентацією закладу освіти до присутніх звернулась в.о. ректора КЗВО «Волинський медичний інститут» Тетяна Пастрик.

Про особливості підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників детально розповіла методистка відділу управління закладами освіти ВІППО Ольга Богданович.

З доповіддю «Парадигма студентоцентрованого навчання в сучасному освітньому просторі України» перед присутніми виступила Валентина Нечипорук, методистка КЗВО «Волинський медичний інститут».

Завідувачка навчально-методичного кабінету КЗВО «Волинський медичний інститут» Наталія Гальчун провела для учасників тренінгове заняття «Прийоми формування резильєнтності в часі війни».

В ході роботи засідання обговорювались нові вимоги, виклики та можливості атестації та підвищення кваліфікації педагогічних працівник у зв’язку із затвердженням нового Положення про атестацію педагогічних працівників, набрання ним чинності з 01 вересня 2023 року.