Учасники «Євроклубу» відзначили День європейських мов

У всі часи люди розуміли велике значення іноземних мов в житті освіченої людини. З початком нового тисячоліття ЮНЕСКО проголосила XXI століття – століттям поліглотів. На весь світ пролунав девіз – “Вивчаємо мови протягом всього життя”. 2001 рік було оголошено Всесвітнім Роком Мов і з’явилося нове свято, Європейський день іноземних мов, яке щорічно відзначається 26 вересня. Це загальноєвропейське святкування мови та культури за участю 47 країн.

Студенти-учасники “Євроклубу” нашого коледжу під керівництвом викладача іноземної мови Оксани Харковської організували культурно-пізнавальний захід до Дня європейських мов для студентів другого курсу груп №25 та №30. Євроклубівці підготували цікаві та корисні факти про іноземні мови, а саме англійську, німецьку, французьку, польську, іспанську і, звичайно, українську. Наприкінці учасники заходу взяли участь у мовній вікторині, яка була проведена у формі гри. Все супроводжувалося відеороликами та мультимедійними презентаціями.

“Вивчайте іноземні мови! Європейський День мов покликаний нагадати всім народам, про те, що це наше спільне багатство. А знання іноземних мов – це можливість відкрити для себе новий світ, нову культуру, краще зрозуміти один одного!”, – закликала керівник Євроклубу Оксана Харковська.