У стінах ВоК НУХТ відбувся конкурс «Алло! Ми шукаємо таланти»

Нещодавно у стінах Волинського коледжу Національного університету харчових технологій відбувся щорічний конкурс «Алло! Ми шукаємо таланти». За декілька хвилин актова зала наповнилася глядачами-вболівальниками, класними керівниками, а сцена засяяла яскравими емоціями та неймовірним драйвом.

Оцінювало таланти вельмишановне журі у складі: Осійчук Катерини Миколаївни (майстер виробничого навчання), Юхти Олександра Андрійовича (викладач фахових дисциплін відділення інформатики та комп’ютерної техніки), Меремеля Ірина Юріївна (викладач фахових дисциплін відділення інформатики та комп’ютерної техніки), Тарасенка Володимира Миколайовича (викладач хімії), Вінцюк Вікторії Анатоліївни (керівник танцювального колективу «Резонанс»).

Масу задоволення та шквал позитивних емоцій отримали глядачі, журі та конкурсанти. Для когось виступи були на сцені вже звичним явищем, а для когось успішний дебют.

Студенти перших курсів представляли свої таланти у трьох номінаціях: вокал, хореографія та театральне мистецтво.

Журі відзначило подяками, та приємними подарунками яскравих, обдарованих, активних конкурсантів коледжу. Одними з таких були: студентка ГРС-11 Назарук Ліза (вокал), студентка ФБСС-11 Дідух Анастасія (вокал), студентка Т-11 Кізим Катерина, яка була автором вірша «Герой», театральний колектив «Цунамі» ІПЗ-11 групи, студенти групи ХТ-11 Марчук Олег та Сайкевич Влад з танцювальними номерами.

Це було дивовижно!

Мельник О.В.