У коледжі відбулося свято весни, краси та жіночності

Щороку, коли від подиху теплих вітрів зацвітають перші квіти, ми відзначаємо свято весни, надії, любові. В цей день прекрасну половину людства вшановують, захоплюються, вітають.

У переддень Міжнародного жіночого дня лунало багато теплих і ніжних слів на адресу жінок і у Волинському коледжі НУХТ. З вітанням та подячними словами звернувся директор коледжу Ігор Корчук: «Сьогодні наш навчальний заклад має вагомі перемоги, і в цьому ваша величезна заслуга. Дякую вам за високу професійну майстерність, за те, що створюєте в колективі атмосферу підтримки, взаємодопомоги та гармонії».

Актова зала була, неначе скарбниця, переповнена сяйвом. Саме представниці прекрасної статі випромінювали навколо себе красу, витонченість, позитив.

Учні, студенти, учасники гуртка художньої самодіяльності створили справжнє свято. На весняну сцену, прикрашену різнобарвними тюльпанами в парасольках, виходили талановиті співаки й танцюристи, актори й гумористи. Музичні привітання і чудові пісні прекрасній половині дарували Уляна Феім, Назар Гламазда, Катерина Сойко, Сніжана Бідзюра і неперевершена Ніна Патрай. Тепла у душі жіноцтва додала зворушлива пісня-вітання від найменшеньких учасників концерту – Єви та Володимира Сієнків. Витончена хореографічна композиція у виконанні Артема Кавари та його чарівної партнерки, весняний вальс танцювального колективу коледжу святкову ауру наситили романтикою та грацією.

Ось так творчо, сповнено тепла і ніжності, у Волинському коледжі відбулося свято весни, краси та жіночності.