У коледжі – свято Останнього дзвоника

27 червня у Волинському коледжі НУХТ пролунав останній дзвоник, який сповістив про завершення 2016-2017 навчального року. На урочистій лінійці були присутні учні та студенти, педагогічний та трудовий колектив, батьки, друзі.

Першим із вітальним словом звернувся директор ВоК НУХТ Ігор Корчук: «Щиро вітаю вас, дорогі діти, педагоги, батьки, із успішним закінченням навчального року. Для багатьох розпочинається весела пора – канікули, коли ви зможете добре і змістовно відпочити, оздоровитися та набратися незабутніх вражень і сил перед початком нового етапу навчання. Хвилююча і радісна мить сьогодні для наших випускників, які вже в очікуванні старту дорослого життя. Бажаю вам стати успішними громадянами нашої країни, міста, краю. Завжди пам’ятайте настанови ваших педагогів, батьків, не зупиняйтесь на досягнутому, прагніть нових звершень та висот! Не забувайте, що Україна – це ви, ваші справи та досягнення!».

Потому за традицією нагороджували Грамотами ВоК НУХТ найкращих учнів та студентів за відмінне навчання, активну участь у громадській діяльності та створення позитивного іміджу нашого коледжу. Також батькам було оголошено слова вдячності за гарне виховання та вручено Подяки ВоК НУХТ.

Вишиванки, квіти, сльози радості, напутні слова педагогів, батьків… Це свято завжди хвилююче й щемливе. Особливо для випускників, для яких сьогодні дзвоник лунає дійсно востаннє. Звісно, вони чутимуть його мелодію ще не один раз. Минуть роки, але пам’ять про цей дзвоник і рідний коледж повертатиме до щасливих моментів, які вони прожили за роки навчання.

Учнів, студентів, педагогів та весь трудовий колектив вітаємо з довгоочікуваною подією, що зветься Канікули! Нехай ваше літо стане незабутнім, відпочивайте, мрійте та насолоджуйтесь кожною хвилиною!