Театралізовані мініатюри

На відділенні загальноосвітніх дисциплін Волинського технікуму НУХТ відбуваються тематичні заходи з нагоди 170-річчя від дня народження видатного українського драматурга І. Карпенка-Карого.

21 вересня студенти відділення загальноосвітніх дисциплін зустрілися з героями творів І.Карпенка-Карого (театралізовані мініатюри). Першокурсники успішно спробували себе в ролі акторів в імпровізованих виставах і вжилися в образи героїв сатиричних комедій Карпенка-Карого.

Під час міні-вистав молодь зрозуміла негативні наслідки прагнення людини вивищитись над іншими, нехтуючи національними та родинними традиціями, народною етикою і мораллю.

Аудиторія і актори отримали важливий досвід від творчого експерименту: студенти змогли відчути терапевтичну роль мистецтва, а також спробували реалізувати себе в театральному мистецтві. Глядачі, серед яких були і викладачі, тепло прийняли постановку та схвально оцінили не лише виставу, а й новаторські підходи до засвоєння знань. Дякуємо акторам та організаторам за такі чудові міні-вистави.