Святкування Всесвітнього дня туризму в коледжі

Сьогодні студенти і викладачі коледжу активно й цікаво відзначили Всесвітній день туризму – свято, яке об’єднує мільйони людей на планеті і створене для популяризації подорожей і здорового способу життя.

Традиційно для здобувачів освіти були організовані спортивно-оздоровчі активності в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Із вітальним словом до учасників заходу звернулася заступник директора з навчально-виробничої роботи, Кізим Світлана Олександрівна, та завідувач відділення туризму та готельно-ресторанної справи, Стешенко Леся Ігорівна, зазначивши, що кожна людина хоче пізнати світ, а туризм – це і є той метод, який дозволяє це зробити.

Студенти всіх відділень були залучені до різноманітних спортивних змагань: перетягування канату, метання списа, стрибки з резинкою та скакалкою, штовхання колоди, змагання з дартса, встановлення наметів на швидкість та багато іншого. Найкращі учасники та команди, які продемонструвати свої вміння, завзяття й бажання перемагати, отримали грамоти та відзнаки.

Спортивні ігри на свіжому повітрі й чудово проведений час завершилися частуванням смачним кулешем і ароматним трав’яним чаєм, який приготували майстри виробничого навчання відділення харчових технологій. Емоції і враження від проведеного дня наповнили учасників бадьорістю й гарним настроєм.