Створимо ліси разом

Тиждень відділення туризму та готельно-ресторанної справи розпочався із участі у всеукраїнській екологічній акції «Створимо ліси разом». Головним завданням акції є відновлення українських лісів, створення лісових насаджень, відновлення екосистеми планети та поліпшення екологічної ситуації в країні. Викладачі відділення разом із студентами працювали на ділянці площею 1,1 га для посадки лісових культур. Спільними зусиллями представників нашого навчального закладу та лісівниками на території Соф’янівського лісництва учасниками акції було висаджено 6,28 тис. сіянців сосни та 1,1 тис. сіянців берези. Участь у заході дозволила кожному відчути себе причетним до важливої справи та внести посильний вклад у озеленення планети, хоча така діяльність була новим досвідом для педагогів та студентів. Внесок у добру справу – створення нових зелених насаджень – був зроблений!

Сподіваємось, що співпраця викладачів та студентів відділення із ДП Маневицьке лісове господарство стане постійною і принесе користь нашій країні та всім майбутнім поколінням.

Дякуємо майстрам лісу та лісівникам ДП Маневицьке лісове господарство за теплий прийом та можливість зробити свій внесок в майбутнє України.

https://www.facebook.com/dpmanevlg/posts/901876417261118