Студенти вивчали питання українського державотворення на прикладі життя і творчої спадщини В’ячеслава Липинського

Багаторічна співпраця коледжу з Волинською обласною бібліотекою для юнацтва розширює світогляд молоді, поглиблює знання з суспільно-гуманітарних дисциплін. Нещодавно студенти відділення загальноосвітньої підготовки (групи 20/43 і 54) взяли участь у проведенні просвітницького заходу, присвяченого 135-річчю від дня народження політичного діяча, історика, соціолога та публіциста В’ячеслава Липинського.

Зустріч мала символічну назву – «Поляк з українською групою крові». Cтуденти Гламазда Назар, Сорочук Ганна, Кондратюк Софія і Таровська Олена торкнулися сторінок біографії митця, підготували презентацію  й переглянули відеоматеріали про його польське коріння, яке, однак, не завадило В. Липинському бути видатним українським культурно-громадським діячем. У своїх творах він закликав бути патріотами Української держави, любити рідний народ, шанувати його давні традиції, сповідувати морально-етичні настанови батьків.

Зворушливо прозвучали поезії у виконанні наших студентів. Під час дискусії вони відзначили актуальність думок та ідей В. Липинського в наш суперечливий час, коли слова «нація» й «Батьківщина» набувають особливої значимості для кожного українця. Студенти зауважили, що у своїх вчинках, думках, переконаннях потрібно звертатись до видатних постатей нашої держави.