Студенти ВоК НУХТ взяли участь у «КомерцФест 2015»

Студенти Волинського коледжу НУХТ взяли участь у фестивалі професійної майстерності «КомерцФест 2015», який відбувся 4 грудня у Коледжі технологій, бізнесу та права.

Фестиваль проводився з метою підвищення рівня фахової майстерності та професійно-практичної підготовки молодших спеціалістів. Учасники демонстрували свої вміння приймати рішення, надавати товарознавчу характеристику товарам та оцінювати їх якість. Конкурс проводився у п’ять етапів: «Візитка команди»; «Охарактеризуй товар так, щоб його купили»; «Вид і якість невід’ємні»; «Чи знаєш ти правила торгівлі»; «Стимулювання збуту товарів».

Наш коледж представляла команда НТФ ТОВ «Волинь» у складі: Роман Шварцкоп, капітан команди (26 група), Ольга Ткачик (26 група), Ірина Герасімчук (26 група), Світлана Сива (16 група), Ангеліна Куля (16 група). Команду підготували викладачі фахових дисциплін Антоніна Філіна, Оксана Білоконь.

За професійні навички та знання команда Волинського коледжу НУХТ відзначена Дипломом лауреатів у номінації «Знавці продовольчих товарів», Подякою за участь у IV Всеукраїнському фестивалі професійної майстерності «КомерцФест 2015» та сприяння розвитку професійної та творчої активності студентської молоді.

Наші студенти в черговий раз підтвердили, що мають здатність йти на ризик та вміють приймати рішення, які приносять прибуток.