Студенти ВоК НУХТ відвідали Волинський краєзнавчий музей

15.02.2018 р. в межах історичного тижня, у Волинському коледжі НУХТ, викладачами історії Салагацькою Л. А.,  Сірук Н. М. і студентами груп №35, 38, 4 було організовано захід – реквієм, з метою вшанування пам’яті тих, хто загинув під час Революції  Гідності, що почалась 21 листопада 2013 р. на Майдані Незалежності у Києві, окупації  Криму Росією, агресії росіян на Донбасі.

І сьогодні в Україні гинуть  люди , захищаючи країну від російських найманців. Подяка і шана їм від молодого покоління!

Через  віки,
через  роки,
Пам’ятаймо  про тих,
Хто ніколи не прийде з війни,
П а м ’ я т а й м о !

Керівництво  Росії мало на меті загарбати стільки української території, скільки зможе. Російська пропаганда проголосила гасла  «Новоросії» та «русского мира», схожі на нацистську ідею «Лебенсрауму» (життєвого простору).  Цими гаслами намагалися виправдати агресію проти українського народу, позбавити його права на власну державу, землю, культуру, історію.

Студенти не тільки виступили з розповідями про ці трагічні для України події, а й відвідали виставку-експозицію  Волинського краєзнавчого музею, присвячену героїзму наших співвітчизників під час Революції  Гідності та агресії Росії на Донбасі.

«Під час війни відродилися самоповага та героїчні традиції українського народу, готовність підтримувати свою країну службою в армії, працею, тощо»- ось про що йшлося та думалося, як висловлювались на завершення всього почутого і побаченого, дівчата та хлопці  нашого коледжу.