Студенти відвідали літературний вечір «Волинь у душі, як пісня»

6 вересня студенти І та ІІ курсів груп 61 «Харчові технології», 22 і 38 «Туризм», 35 «Облік і оподаткування» під керівництвом класного керівника Шахової Катерини Ігорівни взяли участь у проведенні вечора-портрета «Волинь у душі, як пісня», присвяченого творчості Євгенії Лещук (до 90-річчя від дня народження письменниці). Музейний захід доповнив цикл «Відомі жінки Волині», спрямований на ознайомлення молоді з найвизначнішими жіночими постатями рідного краю.
Під час проведення заходу була розгорнута виставка з особистого фонду Євгенії Лещук, який зберігається у Волинському краєзнавчому музеї. Лариса Гриб – провідний науковий співробітник відділу науково-освітньої роботи – ознайомила присутніх із матеріалами виставки: світлинами, документами, нагородами, книгами. Доповнила зустріч розповідь журналіста Василя Федчука, який особисто був знайомий з авторкою й поділився своїми спогадами про неї.
Євгенія Лещук – почесна громадянка Волині, відзначена Міжнародною премією Миру (2001), лауреатка міжнародних поетичних конкурсів, зокрема «Срібної троянди» в Італії – є гідним прикладом для наслідування й виховання сучасної молоді.