Студенти відділення «Туризму та готельно-ресторанної справи» активно дискутували про місце України в Європейському Союзі

23 листопада студенти відділення «Туризму та готельно-ресторанної справи» активно дискутували про місце України в Європейському Союзі. Студентська практична конференція була організована викладачем фахових дисциплін В.Каварою та керівником «Євроклубу», викладачем іноземних мов О.Харковською з метою формування у студентів нашого навчального закладу демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів. Цей захід є традиційним і з кожним роком долучає все більше студентів до активної дослідницької діяльності з питань правових свобод та обов’язків громадян демократичної держави. Основними учасниками імпровізованого круглого столу стали студенти груп 18, 18а та 44. Так, Мирослава Гнатюк та Наталія Лісайчук ознайомили присутніх із організаційною структурою та історією формування Європейського Союзу; Олена та Ірина Чепурнови, Марія Нагорна та Аріна Волосовець детально описали правила перебування в ЄС громадян України та окреслили особливості безвізового режиму. Багато запитань та дискусійних моментів викликали розповіді Тетяни Сахарук про можливості студентів взяти участь в освітніх програмах та обмінах, та Анни Сахнюк про переваги та недоліки вступу України в ЄС. Підсумували роботу студентської конференції Катерина Гурик, Яна Левицька та Софія Ксендзик з детальною характеристикою прав іноземних громадян на працю в ЄС та цінностей, що є спільними для громадян об’єднаної Європи.

Україна є європейською державою, великою нацією, український народ – цивілізований європейський народ, для якого демократичні цінності важать не менше, ніж матеріальний добробут. Сподіваємось, що заходи щодо інформування студентів про правові та культурні особливості країн ЄС сприятимуть вихованню справжніх громадян Європи.