Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

Студенти та викладачі коледжу долучилися до проведення Фестивалю кінології, мистецтва та культури здорового харчування

26 вересня у Луцьку відбулася обласна виставка собак мисливських порід та племінний огляд. До її проведення долучилися викладачі та студенти Волинського фахового коледжу Національного університету харчових технологій на чолі з директором Ігорем Корчуком. Тож у парку з’явився ще й ресторанчик під відкритим небом, де були смачненькі страви на всякий смак та вибір.

Студенти та викладачі коледжу організували майданчик вишуканої кухні, де пригощали учасників заходу смачним кулішем, бутербродами, шашликом, запашним лісовим чаєм та вітамінними напоями із природної натуральної сировини. Старший майстер Олеся Панькевич, майстри Марія Деменік, Максим Хваль, Оксана Казнадзей, Яна Лапчук, студенти готельно-ресторанної справи Альона Дручок, Оксана Міль, Софія Кабак, Анна Романюк, Тетяна Янчук, Оксана Буснюк, офіціант-бармен Олександр Протачук, харчовий технолог Михайло Патичук, кухарі Олександр Джигаревич та Ангеліна Вовчик на відкритому повітрі спромоглися розгорнути затишний ресторанчик-кафе, продемонструвавши свої практичні вміння щодо сервісу, приготування страв та їх подачі, високу культуру спілкування
з відвідувачами.

Голова обласних осередків ФМСУ та КСУ “Маршал” Ігор Жмурко вручив подяки за допомогу в організації та проведенні виставки директору ВоФК НУХТ Ігорю Корчуку.

Оригінал статті на сайті Волинської газети

Волинський фаховий коледж НУХТ