Студенти Національного університету харчових технологій в гостях у волинян

17-18 листопада відбулась зустріч студентів спеціальності «Туризм» Національного університету харчових технологій та Волинського коледжу в рамках співпраці обох навчальних закладів у м. Луцьку.

У перший день кияни ознайомились з туристичними атракціями м. Луцька: історико-культурним заповідником «Старий Луцьк», підземеллями костелу Петра і Павла, Луцьким замком, вулицею Лесі Українки. Екскурсії проводили студенти відділення «Туризму та готельно-ресторанної справи» Сахарук Тетяна та Костюкевич Діана.

18 листопада для студентів НУХТу та Волинського коледжу була організована екскурсія за маршрутом Луцьк–Володимир-Волинський-Зимне. Зокрема, у місті Володимирі-Волинському студенти відвідали  державний історико-культурний заповідник «Стародавній Володимир», включаючи Успенський собор, земляні вали замку, Василівську церкву,  Миколаївську церкву, Костел Іоакима і Анни, Собор Святого Юрія, Собор Різдва Христового та ін.

Під час прогулянки містом гості відвідали Словянський парк, Домініканський кляштор з костелом святої Трійці, храм Віри, Надії, Любові збудований з дерева без жодного цвяха.

Останнім пунктом маршруту був Зимненський Святогірський Успенський жіночий монастир, який є одним з найдавніших в Україні.

Дводенна зустріч була насиченою подіями та емоціями. Кияни обіцяли повернутись знову!