Студенти коледжу взяли участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі

Студентки групи №44 Софія Ксендзик та Анна Манн Волинського коледжу НУХТ взяли участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, який організувало Посольство Литовської Республіки в Україні. Форум проводився виключно англійською, і саме тому основними вимогами до студентів було знання іноземної мови та зацікавленість питаннями міжнародних відносин.

Молодіжний євроатлантичний безпековий форум присвячений питанням євроатлантичної безпеки, тому учасники обговорювали співпрацю України та НАТО, шанси України потрапити в євроатлантичний альянс, надали оцінку інформаційної агресії Росії до країн Прибалтики, України та способи протистояння. Головними доповідачами цих тем Республіки Пятрас Вайтєкунас, екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко та Глава представництва НАТО в Україні Александер Вінніков.

Під час виступів у студентів виникало багато питань, на які політичні діячі охоче давали розгорнуті відповіді і що надало загальній атмосфері жвавості. В цілому форум був цікавим та змістовним. Це – важливий досвід для української молоді, адже саме їм творити майбутнє нашої держави.