Студенти коледжу відвідали захід, приурочений до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

В рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми студенти Євроклубу коледжу на запрошення керівника Центру європейської інформації відвідали Кіноклуб Docudays UA при Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки та переглянули документальний фільм італійської режисерки Франчески Скалісі «Моріом». Фільм показав історію дівчини з Бангладешу, яка зіткнулася з проблемою насильства в сім’ї, що змінила її життя.

Після перегляду фільму зі студентами поспілкувалися Начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Кустин Антон Ігорович та працівники управління Богдана Довгополова-Савотюк та Інна Малашевська та  разом з євроклубівцями  обговорили проблеми протидії домашньому насильству та торгівлі людьми.

Такі фільми змушують аналізувати, критично мислити, сприяють формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.

Нагадаємо, що Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 Європейським Парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми.