Склад Студентської ради
Іванюк Катерина
голова Студентської ради коледжу
Зварич Леонід
заступник голови Студентської ради коледжу
Гураль Соломія
голова інформаційної комісії
Совира Марія
голова комісії з культ-освітніх питань
Самоврядування – це практична школа для тих, хто бажає спробувати себе у ролі керівника, адміністратора, лідера, це можливість реалізовувати суспільно значущі проекти.
Робота Ради студентського самоврядування Відокремленого структурного підрозділу “Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій” спрямована на удосконалення навчально-виховного процесу, якісне навчання, ефективність діяльності студентських предметних гуртків, розширення сфери працевлаштування випускників, формування національно-громадської позиції, політичної культури, соціальної активності, оволодіння навичками організатора, керівника, забезпечення виконання студентами своїх обов’язків та захисту прав, розвиток творчих здібностей його членів.
Набутий досвід організації роботи студентського самоврядування дає можливість залучати студентську молодь до співуправління навчальним закладом в сучасних умовах демократизації суспільства. Члени Ради студентського самоврядування коледжу беруть участь у вирішенні питань щодо переведення студентів з платної форми навчання на вивільнені місця державного замовлення, призначенні академічних і соціальних стипендій, наданні матеріальної допомоги та заохоченні студентів.
Студенти організовують культурно-масові заходи, концерти, вечори відпочинку, спортивні змагання, екскурсійні поїздки, випускають стінгазети.
Особливої уваги заслуговує волонтерська робота студентів закладу, яка сприяє формуванню у молоді відповідальної патріотичної поведінки, моральних і духовних цінностей, світогляду справжнього громадянина України. Волонтерська діяльність для молодих людей є невичерпним джерелом набуття громадянської освіти, можливістю вчитися та сприяти розвитку солідарності в країні, можливістю реалізувати себе у служінні суспільству.
Волонтерській загін «Милосердя» був створений з метою об’єднання та мобілізації добровільних зусиль студентів, для створення позитивних змін у суспільстві, місті, спільного рішення загальних проблем виховання, бажання у студентів добровільно служити людям та суспільству.
Основними напрямами роботи волонтерського загону «Милосердя» є:
- «Я і навколишнє середовище» (прибирання та охорона культурних та історичних пам’ятників);
- «Я і людина» (соціальна допомога пенсіонерам, які раніше працювали в навчальному закладі, інвалідам, сиротам, просвітницька діяльність, пропаганда здорового способу життя);
- «Я і історія» (пошукова робота «Волонтерська діяльність», проект «Жива історія», збирання експонатів для музею жертв тоталітарних режимів, який створений в навчальному закладі).
Упродовж багатьох років волонтерській загін «Милосердя» тісно співпрацює з доброчинною організацією “Мальтійська служба допомоги” та реалізує чимало важливих проектів. Прагнення побудувати гуманне ставлення до людей сприяє участі наших студентів у Всеукраїнських та місцевих доброчинних акціях: „Миколай про тебе не забуде”, “Подаруй дитині іграшку”, “Подаруй радість життя дітям”, „Від серця до серця”, ”Одягни армію! Скоро зима”, «Напиши листа солдату».
Студенти збирають кошти, іграшки, канцтовари, надають допомогу дітям-сиротам, інвалідам, дітям з багатодітних сімей, онкохворим, людям похилого віку, а також організовують виховні, соціально-культурні заходи.
Щороку студенти з театралізованими виставами відвідують заклади системи Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання: центр навчання дітей із синдромом Дауна, садочок для дітей з вадами зору та слуху, дитяче відділення обласної психіатричної лікарні, дитячий санаторій «Дачний». Доброю традицією стало проведення свята до Дня Святого Миколая “Душі людської доброта” для пенсіонерів, які працювали у Волинському коледжі НУХТ .
Активну благодійницьку діяльність волонтерського загону було неодноразово відзначено подяками Управління освіти і науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.
Студенти коледжу, вивчаючи історичне майбутнє українського народу, відчувають власну відповідальність за майбутнє країни, тому і надають допомогу нашим військовим, що захищають східні кордони України. Студенти зібрали і розфасували більше 200 кілограмів теплого одягу, а також займались плетенням захисних сіток для наших захисників.
Студенти коледжу відвідували учасників АТО, які перебувають на лікуванні у Луцькому військовому госпіталі, писали листи вдячності нашим військовослужбовцям, що боронять наші кордони на сході України. Учні швейного відділення коледжу шили маскувальні костюми військовим, що беруть участь в антитерористичній операції.
Студентське самоврядування коледжу формує активну життєву позицію молоді, виховує високоморальних громадян, патріотів своєї країни.