Гуртки

Гармонійному вихованню студентської молоді сприяє участь студентів у роботі предметних гуртків: крою і шиття, вишивки, історико-краєзнавчого, екологічного, фольклорно-етнографічного, правових знань, вивчення польської мови, англійської мови, української мови і літератури, світової літератури, психології . Цікаво і захоплююче проходять заняття гуртків з математики, інформатики, фізики, хіміі, економіки.
Сприяють процесам відродження і розвитку української національної культури вокальний і танцювальний гуртки. Їхній репертуар включає зразки світової класичної музики, обробки українських народних пісень, твори сучасних авторів.

Робота гуртків спрямована на збереження народної і розвитку аматорської художньої творчості, пропаганді української пісні, патріотичної народної та популярної музики, організації різноманітного та змістовного дозвілля студентської молоді колективу.

В гуртках художньої самодіяльності заохочується творча ініціатива студентів, керівники гуртків здійснюють індивідуальний підхід у роботі зі студентами, сприяють розвитку творчої активності.

Учасники художньої самодіяльності із задоволенням виступають не тільки на сцені коледжу, але і на концертних майданчиках міста. Радують вони і своїми досягненнями.