Стоп СНІД

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

Мета заходу: ознайомлення студентів із захворюваннями на СНІД, з шляхами зараження та засобами лікування, профілактики, збереження від вірусу. Розвивати почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей. Виховувати високу свідомість у підростаючого покоління.

«Стоп СНІД» – під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом була проведена виховна у Відокремленому структурному підрозділі “Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій” для студентів ІІ курсу спеціальності “Оператор комп’ютерного набору. Касир торговельного залу.”

Медсестра коледжу, Прадун Оксана Василівна, розповіла детальніше про саму хворобу, методи поширення, лікування та профілактику. Застерегла студентів про підступність цього діагнозу та шляхи його передачі. Нагадала, що обстеження на ВІЛ – інфекцію можна пройти анонімно в Центрі профілактики та боротьби зі СНІДом.

Отже, пам’ятаємо, що наше здоров’я – у наших руках! Бережімо себе, та нехай біда обходить нас стороною!