Спадкоємці Луцького колегіуму – дослідники історії та традицій закладу

Lecturers and students of the Tourism programme took part in the international scientific and practical conference “Castles and Palaces in Tourism” in a remote format, organised by the Department of Country Studies and Tourism of Taras Shevchenko National University of Kyiv. The researchers’ reports covered exciting and relevant interstate, national, and regional topics.

Викладачі та здобувачі ОПП Туризм взяли участь в роботі міжнародної науково-практичної конференції «Замки та палаци в туризмі» у дистанційному форматі, оргпнізовану катедрою країнознавства та туризму КНУ ім. Тараса Шевченка.

У доповідях дослідників висвітлювались цікаві та актуальні теми міждержавного, національного і реґіонального виміру: замки та палаци як локації і атракції конференційного туризму; втрати замкового та палацового туризму в результаті воєнних дій в Україні; Олицький замок князів Радзивіллів як перспективний об’єкт для створення історико-культурного заповідника; палацово-парковий ансамбль «Садиба Попова»: наслідки військового урбіциду та питання відновлення після деокупації; Лук’янівський тюремний замок як готельно-пенітенціарний бізнес-проєкт відновлення туризму Києва по війні; про користь іноземного досвіду організації замкового туризму та ін.

Здобувачі ОПП Туризм Волинського фахового коледжу НУХТ маючи унікальну можливість навчатись в приміщенні Луцького колегіуму активно досліджують його історію та освітні традиції та переймають досвід провідних науковців України у сфері туристичних досліджень. До участі в конференції було підготовлене дослідження «Луцький колегіум як частина Окольного замкового комплексу міста».