Роботодавці змагаються за компетентного фахівця

pb140006_cr

У рамках проведення профорієнтаційної роботи 11 листопада відбулася зустріч представників торгової марки «PALCHE» зі студентами відділення економіки і підприємництва, у ході якої молодь мала можливість ближче ознайомитися як з діяльністю підприємства, так і пропозиціями щодо працевлаштування.

Начальник відділу кадрів ТМ «PALCHE» Ольга Дячук розповіла про ключові досягнення та перспективи розвитку їхньої компанії. Також вона запропонувала студентам перелік вакансій, які потребує торгова марка, поінформувала майбутніх економістів і підприємців, як потрапити у кадровий резерв їхньої компанії.

Особливо актуальною, як зазначила представниця торгової марки, на сьогодні є потреба в менеджерах зі збуту. Треба зазначити, що в сфері торгівлі саме ця професія є найбільш оплачувана. Під час зустрічі студенти мали нагоду почути з перших уст інформацію щодо вимог, які ставлять до спеціаліста. Також молодь цікавилася про можливе кар’єрне зростання працівників цього підприємства. Відрадно, що представники ТМ «PALCHE» (як стало відомо з їхніх слів) приїхали до Волинського коледжу НУХТ не випадково, а цілеспрямовано, тому що були поінформовані про високу кваліфікацію випускників коледжу, їх успішні практики та бачення розвитку менеджменту на Волині.