Приємна подорож до столиці

Подорожі допомагають пізнавати світ та себе, дають можливість здружитися, а особливо, якщо це багатоденні подорожі. Отож, група №24, агенти з організації туризму, зібрали туристичні рюкзаки, запаслись хорошим настроєм і під керівництвом класного керівника Франчук Оксани Віталіївни, вирушили підкорювати столицю.

Так, як скоро розпочинаються Різдвяні свята, студентам було цікаво довідатись як же роблять ялинкові прикраси. Тому і вирушили на Клавдієвську фабрику ялинкових іграшок. Тут збереглися стародавні традиції видування кульок зі скла. Вогонь,скло, повітря, талант і вміння майстра – ось, як народжується скляна кулька. Готова кулька проходить етап сріблування, після цього потрапляє в чарівні руки художників, які перетворюють звичайну кульку у витвір мистецтва. А ще, під час екскурсії студенти мали змогу відвідати музей ялинкових іграшок. У музеї зібрана колекція з понад 100 експонатів. Деякі з них – унікальні і дуже цінні. Це прикраси з Франції, Італії, Польщі та США – Фаберже, Swarovski, прикраси з венеціанського (муранського) скла, герої мультфільмів Disney, ретро автомобілі та історичні постаті. А наостанок, ще й відвідали майстер клас з виготовлення кульок. Їхали з фабрики з чудовими емоціями та ялинковою іграшкою виготовленою власноруч.

Відвідали Золоті Ворота, Андріївську церкву, замок Річардове серце, Пейзажну алею, спустились Андріївським узвозом на Контрактову площу, де мали змогу побачити всю красу вечірнього міста з висоти пташиного польоту, катаючись на оглядовому колесі. Пройшлися набережною Дніпра та пішохідним мостом, який з’єднує Київ з Трухановим островом. Закінчили насичений день біля мініатюри Ейфелевої вежі.

Наступний день розпочався з Дня відкритих дверей у НУХТі. Тепла зустріч студентською радою та першим проректором, професором, кандидатом технічних наук Володимиром Леонідовичем Яровим, створила незабутню атмосферу та бажання навчатися в цьому закладі. Захід був насичений корисною інформацією для майбутнього вступу, цікавий майстер – класами та лайфхаками.

Надзвичайно приємно було зустріти випускників коледжу, які зараз є студентами НУХТу.

Незабутнє враження залишилось від головної вулиці міста – Хрещатика, Майдану Незалежності та будинку Городецького. Екскурсантам сподобалась архітектура XIX – XX ст., а особливо Маріїнський палац.