Відділення інформатики та комп’ютерної техніки

Завідувач відділення
Величко Володимир Леонідович

Відділення інформатики та комп’ютерної техніки створено у 2007 році з відкриттям нової спеціальності «Програмування для електроннообчислювальної техніки та автоматизованих систем».

На відділенні працює 15 викладачів та 7 майстрів виробничого навчання. Серед викладацького складу 4 кандидати наук, 7 викладачів-методистів, 7 викладачів вищої категорії.

Навчально-матеріальна база для підготовки фахівців – це 5 сучасних комп’ютерних кабінетів, 7 спеціалізованих лабораторій, а також навчальні кабінети суспільно-економічного спрямування.

Родзинкою в процесі підготовки фахівців є навчальні лабораторії випускової комісії відділення, обладнані технічними засобами провідних фірм світу: Schneider Electric, Vipa, Mitsubishi, Hitachi, Siemens, OpenSystem та іншими. В зв’язку з цим майбутні фахівці мають можливість не тільки теоретично вивчати сучасні технічні засоби, а й набувають необхідних практичних навичок, що дуже цінується роботодавцями.

E-mail: ikt.vocnuft@gmail.com

Спеціальності та професії

Здобутки студентів

Студент групи №1 Андрій Білоус здобув перемогу у чемпіонаті з комп’ютерних ігор «Gladiators tournament», який проходив в листопаді 2014 року Москві у кіберклубі «Cyber Stadium»

Випускник 2015 року спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж» Олександр Шумчук виборов друге командне місце Міжнародному чемпіонаті «World of Tanks» із комп’ютерних ігор, який проходив в Китаї в жовтні 2014 року.

Студент четвертого курсу групи №53 Юрій Куліш став лауреатом конкурсу «Кращий студент Волині – 2015» у номінації «Студент-програміст».

Студенти та викладачі відділення беруть активну участь у щорічних наукових конференціях. Кращі доповіді відзначаються грамотами та преміями.

Щорічно наші студенти стають переможцями Всеукраїнських, обласних олімпіад з інформатики та програмування.

Позаурочні заходи

Щорічно відбуваються вечори першокурсника та Дні відділення, до яких студенти самі готують декорації та костюми. Бажаючих виступити завжди дуже багато, тому що у наших студентів є можливість займатися у гуртках танцю, у клубі веселих та кмітливих, клубі брейн-рингу тощо.

Студенти відділення їздять на екскурсії, організовані коледжом. Незабутні враження залишилися від відвідування відомих історичних міст України – Львова, Київа Чернігова, Кам’янця-Подільського. А прогулянки парками Софіївки в Умані стали найромантичнішими спогадами наших студентів.

Відділення постійно проводить зустрічі студентів із цікавими людьми та тематичні бесіди.

Із перших днів створення відділення, спортсмени брали участь у багатьох обласних змаганнях, здобуваючи призові місця. Гордістю коледжу є Червонящий Владислав, призер чемпіонату світу з східних єдиноборств джиу-джитсу. Наше відділення може пишатися тією кількістю спортсменів, що беруть участь у збірних командах коледжу з різних видів спорту. Спортивне життя нашого відділення активне та насичене, воно дає змогу нашим студентам, нашим майбутнім спеціалістам розкривати себе у світі спортивних можливостей, виховувати у собі жагу до перемоги не лише у спорті, а й в житті.