Кондратюк Григорій Петрович

Вічна і світла пам’ять Герою

Кондратюк Григорій Петрович народився 26 березня 1992 року в селі Запілля Любомльського району в багатодітній родині. У 2008 році отримав свідоцтво про базову загальну середню освіту і вступив Волинського фахового коледжу Національного університету харчових технологій. У 2011 році отримав диплом слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування.

Педагоги коледжу пригадують Григорія веселим, життєрадісним юнаком, який любив життя, мріяв про щасливу долю. Багато було планів, але не вдалося їм здійснитися. Молоде життя забрала війна.

Через відсутність роботи за фахом змушений був виїхати на роботу до республіки Польща, де і перебував до початку війни. 27 лютого 2022 року повернувся на Україну, щоб захищати рідну землю від загарбників. По поверненні відразу пішов до Любомльського об’єднаного районного військового комісаріату, де написав заяву про зарахування до одного із військових підрозділів.

10 травня 2022 року був призваний у лави Збройних Сил України. Військову присягу прийняв 28 травня 2022 року у військовій частині А 2900. Після неї проходив навчання у 199 навчальному центрі Високомобільних десантних військ міста Житомир за спеціальністю “стрілець – снайпер”.

Від 09 червня 2022 року зарахований до складу 90 батальйону 82 бригади Десантно-штурмових військ, що базувався в місті Костянтинівка Донецької області. Брав безпосередню участь у боях на Луганському та Донецьких напрямках, зокрема біля міст Авдіївка, Кремінна, Слов’янськ та Лиман.

Підрозділ в якому проходив військову службу Григорій у вересні 2022 року звільняв від окупантів населені пункти Ярове, Новоселівку та Дробишеве. У вересні цього ж року отримав звання “головного сержанта 1 аеромобільного – десантного взводу 3 аеромобільної роти військової частини А286616” . Після цього на чолі свого підрозділу брав участь у штурмових діях проти окупантів в районі Лиманської ОТГ біля смт. Дробишеве.

Загинув в зоні військових дій 13 жовтня 2022 року. Поховання героя відбулось в рідному селі Запілля Любомльської ОТГ Ковельського району 20 жовтня 2022 року.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас.

Використані джерела:

  1. Небесний легіон Волині. Любомльська територіальна громада.