Федорець Ярослав Володимирович

Федорець Ярослав Володимирович народився 13 травня 1998 року у селі Воротнів Луцького району, з 2006 року проживав у селі Гаразджа цього ж району.

Закінчивши навчання у школі, вступив у Волинський коледж Національного університету харчових технологій (нині ВСП “Волинський фаховий коледж НУХТ”). Здобув професію слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування.

Викладачі коледжу пам’ятають Ярослава відповідальним юнаком, який любив життя і мріяв працювати під мирним небом. Всі плани зруйнувала війна.

Ярослав вступив до війська 25 березня 2023 року. Був призначений на посаду стрільця. Відданий військовій присязі на вірність Українському народу, боєць мужньо захищав свободу і незалежність Батьківщини [2].

На даль, доля відміряла короткий вік життя захисникові Батьківщини – всього 25 років. Нестерпний біль вкотре проймає наші серця, адже безжальна, жорстока війна забирає життя найкращих воїнів, справжніх Героїв [1].

Солдат Ярослав Федорець, мужньо виконавши військовий обов’язок, загинув в бою за Україну, її свободу і незалежність 22 липня 2023 року поблизу
населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області [3].

Церковні дзвони, звуки духового оркестру, молитва та голосний плач рідних, побратимів, односельців та друзів кликали зустріти та провести в останню дорогу Героя. Зустрічали кортеж з тілом у рідному селі.

Чин похорону новопредставленого воїна Ярослава священнослужителі здійснили у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Гаразджа.

Зі всіма військовими почестями поховали захисника на сільському кладовищі села Гаразджа [2].

Коротке життя прожив Ярослав, але прожив його гідно. Всі, хто знав його, з ким зводили життєві дороги, відгукуються про загиблого Героя, як про дуже добру і відповідальну людину, патріота рідної землі.

Не встиг створити смію, народити діток. Весільний коровай розділили на кладовищі. Як жити далі рідним?..

Вічна і світла пам’ять! Ти, Ярославе, віддав своє життя, щоб жила Україна.

Легких тобі хмаринок. Оберігай рідних з небес.

  1. Волинь Post. 24 липня 2023р.
  2. Волинська служба новин. 26 липня 2023
  3. Конкурент. (фото). 24 липня 2023 р.