Прекрасний світ театрального мистецтва

29 вересня у рамках відзначення 170-ї річниці від дня народження Івана Карпенка-Карого учні, студенти та викладачі Волинського технікуму НУХТ побували на виставі у постановці Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

Класикою стають ті твори, у яких порушуються актуальні проблеми для різних епох. Саме тому сатирична комедія Івана Карпенка-Карого «Мартин Боруля» є такою популярною і улюбленою виставою не одного покоління. Адже часи змінюються – проблеми залишаються. Вистава порушує одну з вічних людських матерій – підміну моральних і духовних цінностей соціальним статусом. Амбіції головного героя – бути «сопречисленним у дворяни», приводять його до повного фізичного і духовного спустошення. Але життя дарує другий шанс для усвідомлення, що головне не чин, а порядність, чесність, любов і розуміння людей, з якими ідеш разом по життю.

Безліч актуальних життєвих ситуацій, колоритний гумор, чудова гра акторів не залишили байдужими юнацькі серця та змусили їх ще раз замислитися над вічними істинами.