Представники нашого коледжу ділилися інформацією про споживача туристичних послуг

З нагоди Міжнародного дня захисту прав споживачів, що відзначається 15 березня, у Луцьку відбувся обласний семінар-практикум вчителів економіки. У роботі семінару взяли участь і представники Волинського коледжу НУХТ, які ділилися своїм досвідом у формуванні туристичного продукту та вивченні поведінки споживача.

Так як наш коледж надає ряд послуг, то зрозуміло, що думка споживачів для нас є дуже важливою. Саме споживач є головною метою і сенсом будь-якої роботи. У рамках семінару-практикуму завідувач відділення готельно-туристичного обслуговування Волинського коледжу НУХТ Світлана Зінкевич доповідала про особливості споживача саме туристичних послуг, адже всім відомо, що поведінка покупців послуг на ринку індустрії гостинності та туризму має свої характерні риси. Світлана Георгіївна також відмітила відмінність туристичних послуг від товарних та вказала на важливість розвитку туристичної галузі для економіки України.

Студентка 3-го курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» Юлія Рудь представила туристичний продукт, що складається з архітектурних пам’яток міста, презентації сучасного Луцька. Сюди ж входять гастрономічний туризм, музеї, заклади культури, фестивалі, різноманітні тематичні екскурсії, інформація про готелі та інші заклади.

Тепла й відкрита атмосфера спілкування дозволила присутнім обмінятися думками, досвідом роботи та виробити методичні рекомендації для популяризації споживчих знань.