Підвищуємо рівень правової освіти та культури

7 жовтня на відділені загальноосвітніх дисциплін Волинського технікуму НУХТ започатковано цикл заходів, присвячених на підняття рівня правової культури, поваги до найвищих цінностей, які гарантуються кожному громадянину Конституцією України.

Викладач Алла Тортина організувала зустріч учнів та студентів з начальником відділу кримінальної міліції у справах молоді Луцького МВ УМВС України Інною Остапчук. В ході заходу Інна Остапчук провела з молоддю тематичну бесіду інформаційного, освітнього та виховного характеру.

Чимало уваги було зосереджено висвітленню статей Кримінального кодексу України, в яких чітко виписано, якій відповідальності підлягають особи, які не досягли 16-річного віку, та, які вже досягли 16 років. Також студентству було роз’яснено, що громадяни мають не тільки права, а і обов’язки. Із самого народження людини держава гарантує своїм громадянам забезпечення прав і свобод. У свою чергу, громадяни, перебуваючи під захистом держави, беруть на себе певні обов’язки.

Молоді також було продемонстровано фільм про їхніх однолітків, які перебувають в дитячій колонії. Під час перегляду було досягнуто важливої суспільно-виховної мети: усвідомлення неприпустимості будь-якого порушення, особливо кримінального. Учні та студенти зрозуміли, що за скоєння злочину обов’язково настає відповідальність та покарання, що в нормальному суспільстві немає місця злу.

Жвава бесіда, чимало питань, які задавали студенти працівникові міліції, ще раз переконали, що такі виховні заходи налаштовують молодь на розуміння відповідальності за свої дії у повсякденному житті.