Переможці в номінації «Кращий контент і динамічність сайту» у Конкурсі на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2020»

Відокремлений структурний підрозділ «Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій» став переможцем у номінації «Кращий контент і динамічність сайту» серед 652 закладів фахової  передвищої освіти України.

У листопаді 2020 року Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за сприяння Міністерства освіти і науки України вперше започаткувала Конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2020».

Метою проведення Конкурсу є сприяння впровадження інформаційних технологій в освітній процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників: педагогів, здобувачів освіти, батьків. Очікуваний результат – стимулювання ініціативи, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність закладів освіти через інтернет, забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, висвітлення кращого досвіду та поліпшення освітньої, наукової, профорієнтаційної та інноваційної діяльності за допомогою використання інформаційних технологій.

У конкурсі взяли участь 652 заклади фахової передвищої освіти. У ІІ етапі Конкурсу, серед 35 найкращих закладів України, наш коледж отримав перемогу у номінації «Кращий контент і динамічність сайту».

Конкурсною комісією було відзначено, що більшість закладів фахової передвищої освіти підійшли до розробки вебсайтів творчо, постійно працюють над розвитком та підтримкою ресурсу, приділяють належну увагу наповненню сайтів якісним і корисним контентом.

Результати конкурсу розкривають для коледжу нові можливості постійного вдосконалення вебсайту шляхом осучаснення дизайну, підвищення динамічності та інтерактивності, вдосконалення контенту сайту, особливо навчально-методичної складової та забезпечення доступу здобувачів освіти до електронних освітній ресурсів, розміщення додаткових інформаційних сервісів тощо.

Щиро вітаємо переможців!