Пам’ятаймо про події, які змінили життя української нації

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, 21 листопада встановлено Днем Гідності та Свободи.

Напередодні Дня Гідності та Свободи студенти групи № 29 Волинського коледжу взяли участь у заході, який відбувався у Волинському краєзнавчому музеї. На початку ознайомились із експонатами виставки «Герої не вмирають!», що висвітлювала частину нашої новітньої історії. Це будівельні каски, що були на головах наших патріотів, численні фотографії, листівки із закликами, вірші тощо.

В ході заходу наші студенти зустрілися із учасниками подій зими 2013 – 2014 років, активістами Самооборони Майдану, які розказували про буремні події на Майдані. На завершення зустрічі всім присутнім було запропоновано переглянути відео зі спогадами учасників Революції Гідності.

Українці в останні роки пройшли надзвичайно важкий іспит, продемонструвавши всьому світові свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. Тож будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!