5 квітня у коледжі відбулося обласне методичне об’єднання завідувачів відділень закладів фахової передвищої освіти Волинської області. Захід було проведено в онлайн форматі.
З вітальним словом до учасників звернулась голова методичного об’єднання завідувачів відділень закладів фахової передвищої освіти Волинської області, завідувач відділення Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського Волинської обласної ради Ольга Кожем’якіна.
Історію заснування та розвитку закладу освіти «Від минулого до сьогодення» презентувала заступник директора коледжу з навчальної роботи Алла Голуб.
Завідувачка відділення харчових технологій Оксана Цісар виступила із доповіддю «Формування комфортного студентоорієнтованого освітнього середовища», ознайомила присутніх із основними формами, методами та напрямами роботи в коледжі по створенню такого освітнього середовище, де студенти відчувають себе зручно, комфортно, організовано, відкрито до нових ідей та можливостей, є активними учасниками освітнього процесу, беруть безпосередню участь у його плануванні, перегляді освітньо-професійних програм тощо.
Завідувач відділення інформатики та комп’ютерної техніки Володимир Величко представив доповідь «Цифрові компетентності завідувача відділення», розповів про програму великої трансформації «Освіта 4.0: український світанок», презентовану Міністерством освіти і науки України, сформовану на основних засадах та принципах Плану відновлення України, стратегічного напряму гармонізації українського та європейського освітніх просторів задля відповідності вітчизняної системи освіти технологічному укладу Industry 4.0, цифровізації у сфері освіти, глобальній та індивідуальній систематизації для кожного учасника освітнього процесу – від створення сучасної цифрової освітньої інфраструктури та інструментів, динамічного розвитку цифрового контенту для освіти та освітян до запуску цифрового освітнього паспорта у смартфоні.
Практична психологиня коледжу Галина Козак провела для учасників семінар-тренінг «Управлінський потенціал завідувача відділення».
Під час підведення підсумків, учасниками заходу було наголошено на тому, що засідання пройшло змістовно, ефективно, конструктивно, акцентовано увагу на необхідності тісної співпраці, взаємної підтримки закладів фахової передвищої освіти області, важливості та актуальності питань, що були розглянуті в ході роботи обласного методичного об’єднання.
Методистка Ніна Ребрина